logo-icon

Na czym polega i jak działa

Depilacja laserowa

Lumenis LightSheer Duet to innowacyjny laser diodowy wyprodukowany przez wiodącą amerykańską firmę Lumenis, będący „złotym standardem” depilacji laserowej. Przeznaczony do bezbolesnego usuwania niechcianego owłosienia z dowolnej części ciała oraz twarzy.

logo-icon

Na czym polega zabieg Depilacji laserowej?

Zabieg

Urządzenie wyposażone jest w dwie stacjonarne rączki operacyjne (HS i ET), co pozwala na przeprowadzanie zabiegów depilacji laserowej na dużych i małych powierzchniach. Taka konstrukcja urządzenia skraca czas zabiegu, gdyż nie ma konieczności wymiany dysz.

Technologia

Lumenis LightSheer Duet łączy w sobie dwie zaawansowane technologie – technologię szybkiego wzmacniania próżni (końcówka HS) i technologię chłodzenia kontaktowego ChillTip™ (końcówka ET). Dzięki temu system jest najskuteczniejszy w szybkim leczeniu dowolnej części ciała.

Skuteczność

LightSheer DUET łączy w sobie dwa diodowe systemy depilacji o optymalnej długości fali 800 nm. Dwa rodzaje rączek LightSheer sprzyjają trwałej redukcji owłosienia na dowolnej części ciała. Technologia zmniejsza ból, zwiększa skuteczność, dzięki czemu zabieg jest szybki i wygodny zarówno dla pacjentów, jak i profesjonalistów.

Zabiegi wykonuje wykfalifikowana Olha