logo-icon

Na czym polega i jak działa

Oczyszczanie Wodorowe

Dzięki technologii elektroporacji mamy tu do czynienia z bezinwazyjnym odpowiednikiem mezoterapii. Zastosowanie impulsów elektrycznych wytwarza w skórze mikrokanaliki, które otwierają drogę dla indywidualnie dobranych substancji aktywnych.

logo-icon

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego twarzy?

Oczyszczanie wodorowe dzieli się na pewne etapy, dzięki którym uzyskuje się efekt skóry idealnie oczyszczonej, odświeżonej, zdrowej i zregenerowanej:

Etap I

Neutralizacja wolnych rodników za pomocą wody wodorowej. Wolne rodniki wiążą się z dostarczonymi jonami wodoru tworząc tak potrzebne skórze wodę i czysty tlen.

Etap II

Eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka. Na tym etapie usuwa się obumarłe komórki, ponieważ utrudniałyby działanie substancji aktywnej.

Etap III

Dotlenienie, które ma ułatwiać wprowadzenie antyoksydantów. Tlen wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych, stymuluje także wytwarzanie elastyny i kolagenu.

Etap IV

Rozprowadzenie antyoksydantów na obszarze zabiegowym. Ich zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed ponownym wytworzeniem nadmiaru wolnych rodników, a także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Etap V

Wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej, w głębsze warstwy skóry, za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadza ona do drgania komórek, wywołuje efekt termiczny, relaksację struktur komórkowych, odprężenie mięśni i pobudza krążenie krwi oraz limfy. Rezultatem jest lepszy metabolizm i regeneracja komórek.

Etap VI

Zabieg anty-aging, czyli lifting wykorzystujący bipolarną falę radiową. Uzyskany w ten sposób efekt termiczny stymuluje tkanki i włókna kolagenowe, a w rezultacie poprawia elastyczność i wygładza skórę.

Skuteczność:

Zaleca się w przypadku:

Zapraszamy do skorzystania z usług gabinetu odnowy NovaYa
w Jasle

Najczęstsze pytania

Ile czasu trwa zabieg?

Na zabieg należy zarezerwować sobie około godzinę czasu.

Po jakim czasie pojawi się widoczny efekt?

Efekty oczyszczenia twarzy jest widoczny bezpośrednio po wykonaniu zabiegu.

Jak długo trzymuje się efekt?

Aby utrzymać efekt oczyszczenia twarzy, zabieg należy powtarzać po upływnie 3 do 4 miesięcy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Oczyszczania wodorowego?

Zabieg przeznaczony jest dla skóry dojrzałej.
Nie ma limitu wieku na przeprowadzanie oczyszczania wodorowego.

Jak przygotować skórę przed zabiegiem?

Na zabieg należy przyjść bez makijażu. 
Skóra przed zabiegiem jest czyszczona przez wykwalifikowaną kosmetyczkę.

Jaka pora roku jest najlepsza do wykonania zabiegu?

Każda pora roku jest dobra aby wykonać zabieg oczyszczania wodorowego.
Zawsze jest doskonały czas i mnóstwo powodów na poprawę samopoczucia i udoskonalenie swojego wyglądu i na podarowanie sobie komfortu posiadania nieskazitelnej skóry.